Lastik Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Araçların en önemli tamamlayıcısı olan lastikler bazen hiç beklenmedik bir nedenden dolayı, ya da planlı bir şekilde değiştirilmek durumunda kalınır. Lastikler can ve de mal güvenliğiniz noktasında önemli bir parçadır bu nedenle de aracınıza lastik alırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Lastik alırken, Aracın yaşı ile modelinin ne olduğunun önemi yoktur lastik aracın hız ve gücünü etkileyecek olan bir faktördür eğer ki aracınızdaki lastikler kötü ise o zaman sizi geriye düşürecektir bunun nedeni kötü lastikler araca performansını kazandırmaz. Ya da aracınız da normalin dışında bir lastik tercihi yapmış iseniz o zaman istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bunu şu şekilde örnekleyecek olursak aracınızda fabrika çıkışının dışında başka bir ebatlarda seçim yapmak demek bazı durumlarda yakıt artışını etkilemesi ve en önemlisi güvenlik konusunu es geçtiğiniz anlamına gelmektedir. Her aracın üzerine konulan lastikler ar-ge çalışması sonrasında belirlenir ve size en güvenli olanı ebatlanıp araca takılır. Daha sonrasında ise size bu ebatlar önerilir.

Eğer ki siz bu durumda aracınızda farklı lastikler kullanırsanız size geri tepki olarak dönecektir. Böyle bir durumda araçla kaza yapıldığında araç sigorta bedeli dışına çıkar. Bu nedenle de araca lastik alırken ve seçerken mutlaka uzman birine danışılmalı ve bu hususlara dikkat etmek gerekir. Aracınızda yıpranmış bir lastik aynı zamanda güvenlik sorunudur.

İzmir araç kiralama kesinlikle bu noktada araçlarının tümüne özen göstererek lastik bakımlarına dikkat eder. Zamanında ve mevsimine göre tüm araöların lastik bakımları yapılmaktadır.  Araçlar kışın kış lastikleriyle yazın ise mevsimlik lastiklerle müşterilerine hizmet için sunulur. Müşteri memnuniyeti için araç kiralama hizmetinde araçlarımızın güvenlik bakımları ivedilikle yapılmakta kalite ve güvenden ödün verilmemektedir.

Lastik alırken bunlara dikkat

  • Araç tipine uygun lastik seçimi yapınız. Bu konuda aracınızın kullanım klavuzu veya servis yetkilisi size yol gösterecekir.
  • Yakıt tasarufu sağlayacak şekilde lastik seçimi yapmalısınız. Lastik sağlayıcınız bu konuda yardımcı olacaktır.
  • Bulunduğunuz şehrin konumuna ve mevsimine göre lastik seçimi yapmak önemlidir. kışın kış lastiği yazın yaz lastiğikullanmak güvenliğiniz için önemlidir.
  • Alacağınız lastikler uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır.

Oto lastiğinin son kulanım tarihi nedir?

Bu konuda bir tarih ve süre belirmek mümkün değildi. Lastiğin kulanım ömrü yaşadığınız şehrin yol durumuna, iklimine ve daha pek çok faktore göre değişiklik gösterebilir.

Lastiğin desen derinliği ne kadar olmalı?

Lastik yüzeyi yola daha iyi tutunmasını sağlayan yivlerden oluşur. Kullanım durumuna göre zamanla lasrikler aşınır ve yivlerin derinlik derecesi azaldığında lastiğin deiğişim zamanı gelmiştir. Değişim zamanında lastiklerinizi bir uzmana göstererek daha sağlıklı karar vermiş olursunuz

Araçlarda geniş lastik kullanımı

Geniş lastik kullanımı özellikle virajlarda daha iyi yol tutuşu sağlamaktadır, fakat
hem yakıt tüketimini etkileyebilir hemde kilometre göstergesinin hatalı bilgiler vermesini sağlayabilmektedir.

Uzun Ömürlü Araç Lastiği Kullanımı:

  • Lastiklerinizi her 30 günde bir kontrol edin, veya bir uzmana kontrol ettiriniz.
  • Aracınızın lastiklerini kötü zeminde zorlamayın gereksiz fren ve patinajdan kaçınınız.
  • Özellikle bozuk yollarda araç kullanırken hız yapmayın.
  • Kış lastiğin yazın, yaz lastiğini de kışın kullanmayın. her lastik mevsiminde kullanılmalı

İzmirde Araç Kiralama Firması

İzmir Araç Kiralama Firması Shiftotokiralama

İzmir yaz kış oldukça yoğun ve kalabalık bir şehirdir. Gerek turizm gerek iş seyahati yurt içi ve yurt dışından pek çok konuğu ağırlamakta ve trafik oldukça yoğun ve sıkıntılı olmaktadır. Şehre geldiğinizde havaalanı ya da terminalden toplu taşıma ya da taksiye bindiğinizde şehrin kalabalığına ya da yoğunluğunun içine ineceksiniz.

Bunun farkında olan araç kiralama firmaları hava alanında ya da şehrin önemli merkezlerinde seyahatleri boyunca tam olarak bir araca sahip olmak isteyen ve ulaşımını daha rahat ve kolay halletmek isteyen müşterilere hizmet sunmak için İzmir araç kiralama firmalarının her geçen gün sayıları artmaktadır.

İş Yada Gezileriniz İçin Araç Kiralamak En Avantajlı Yol

İzmir de ister iş ister tatil amaçlı gezilerinizde konforlu ve rahat zaman geçirmek dolaşmak istediğiniz yerleri daha rahat ulaşmak amaçlı İzmir araç kiralama firmaları nı tercih etmeniz ödediğiniz bedelin fazlasıyla karşılığını almanız ve gönlünüzün rahatlığıyla zamanınızı değerlendirmenizi sağlayacaktır. Hem kendi aracınızı kilometrelerce getirmez alternatif ulaşım yollarının kullanabilirsiniz, hem de kilometrelerce araç kullanıp yorulmadan geldiğiniz yerde de kendi aracınızı kullanma rahatlığında araca sahip olarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Kiralık araç kullanmanın üstün avantajlarını kullandığınız araç kiralama sektöründe gelişmeler her geçen gün artmaktadır. İzmir araç kiralama firmalarından kaliteli hizmet alma şansına sahipsiniz. Rekabetçi ortamın getirdiği sektörde kaliteli hizmet müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde temini için her firma canla başla çalışmaktadır.

Kiralık Araç Mı Arıyorsunuz?

İzmir de kendinizi evinizin ve şehrinizin konforunda hissetmek ve işlerinizi zamanla yarışmadan ve kaliteli şekilde kendi zamanlama planınızla gerçekleştirmek ve son model sorunsuz araçlarla yolculuk için www.shiftotokiralama.com araçlar bölümünü ziyaret edebilir ve seçiminizi yaparsınız.

Araç kiralama hizmetleri artık lüks olmaktan çok bir ihtiyaç halini almıştır. İster iş ister tatil, isterse aile gezisi olsun artık yoğun şehir hayatından ve trafikten bunalan insanlarımız için gittikleri şehirde havaalanından aracını kiralayıp valizini ve ailesini hemen aracına atarak istediği noktaya ulaşmak daha pratik olmaktadır. Aracın sahibi olmanın getirdiği pek çok yük ve zorunluluğu taşımadan ve düşünmeden aynı konforu yaşamak için bedel ödemek daha pratik gelmektedir. Ve belki de uzun vadeli kiralamalarda daha ekonomik olmaktadır. İş ya da gezi amaçlı tüm araba ihtiyaçlarınızda araç kiralama hizmetinden yararlanarak rahat edebilirsiniz. Bu konuda ise güvenilir araba kiralama firmaları ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

İzmir’de Araç Kiralama Hizmeti

Biliyorsunuz ki günümüzde ulaşım her yönüyle bir ihtiyaç haline geldi. Bu ulaşım araçlarının da önemini arttırıyor. Dünyada en çok üretilen, kullanılan ve tercih edilen bir ulaşım aracı da arabalardır. Gerek tatil için gerek aile ziyareti gerekse iş için eğer yolunuz İzmir’e düşer ve aracınız olmazsa hiç endişelenmeyin. Herhangi bir sebepten İzmir’e geldiniz ve aracınız yoksa otobüs ve dolmuşların bitmeyen çilesini çekmek istemiyorsanız aklınıza ilk gelen tercih taksi olabilir ama biliyorsunuz ki taksi ile seyahatlerde en kısa mesafelere bile bir servet ödeyebiliyorsunuz. Artık bu sorunları hiç düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü İzmir araç kiralama firması olarak sizin ve sevdiklerinizin yerine her şeyi düşündük.

İzmir oto kiralama aracılığı ile konforlu güvenli yasal bir şekilde araç kiralamak artık hiç zor değil. Herkesin rahatlığına, konforuna ve bütçesine göre bir araba bulmak İzmir araç kiralama ile çok kolay bir hal alıyor. İzmir’de araç kiralamak istediğiniz andan itibaren sizin için 7/24 hizmet veren, önce güvenlik anlayışı ile yola çıkan bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti anlayışını kendimize ilke ediniyoruz. Yüzlerce müşterimizin referanslarına güvenerek kendimizden emin şekilde yolumuza devam ediyoruz. İzmir’in en iyi araç kiralama firması olduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Daima muayenesi olan bakımlı ve rutin temizliği yapılan araçlarımızla en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Araç Kiralama Hizmetinde Hangi Arabaları tercih edebilirim?

Bir araçtan beklediğiniz ilk özellik nedir? Bizim araçlarımızda ilk önce can güvenliğini esas alan teknolojilere dayalı araçlarımız mevcuttur. Emniyet kemer uyarılı hava yastıkları olan araçlarımızda her türlü elit özellikler mevcuttur. Konforun yanı sıra son derece teknolojik ve sürücü ile içerdekilerin en rahat şekilde seyahat etmesini sağlayacak biçimde dizayn edilen arabalarımız sizler için hizmete hazırdır. Klimalı, son model, üst düzey sayılabilecek teknolojili arabalarla en hoş seyahatler sizin için hazırdır. Performanslarından söz edecek olursak shift oto kiralama  her zaman müşteri memnuniyetini esas aldığından dolayı son teknolojiyle donatılmış 2015 model arabalarımız sizlerin huzurundadır. Her türlü yol koşullarına uyum sağlayabilen uzun mesafe kısa mesafe dinlemeden her zaman en üst düzey konfor ve performansı sağlayan araçlarımızda seyahat etmek sizin için zevke dönüşecektir. Klimalı araçlarımızda mevsimlerin sizin için bir önemi kalmayacak. Kaskolu olana arabalarımızda herhangi bir kaza durumunda kurumsal müşteri hizmeti yetkililerimiz sizlerin huzurunuzda olacaktır. Kurumsal hizmet anlayışı ile bizim için itibar her şey demektir. İzmir rent a car olarak geniş yelpazeli araç modellerimiz hizmetinizdedir. Araba modellerimiz; Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Peugeot, Renault, Volkswagen olmakla beraber lüks araç sınıfına girmektedir. Dizel veya benzinli yakıt seçenekleriyle hem bütçenizi düşünüyor hem de performans hizmeti sunuyoruz. Otomatik sürüş sevenlere otomatik şanzıman, manuel sürüş keyfi isteyenlere ise manuel şanzımanlı araçlarımız mevcuttur. Günlük, haftalık, aylık ya da isteğinize bağlı uzun vadeli araç kiralayarak tamamen sizin rahatınızı düşünüyoruz. Sektörün en uygun fiyatlarını barındırıyoruz ve ödediğiniz her kuruşun size konfor kalite ve elit hizmet olarak dönmesini amaçlıyoruz.

İlk amacımız güven ve ardından kalitedir. Amacımız işten ziyade sizlere çözüm yolu olmaktır. Artık ulaşım İzmir oto kiralamaile oldukça kolay. Taksi beklemek ya da cebiniz açısından düşününce taksinin çözüm olmadığını görebilirsiniz. Günümüzde hele ki bayansanız taksiye binince kendinizi huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu nedenle İzmir araç kiralama sizin yanınızda.

Konforun ve kalitenin doğru adresindesiniz. Kendi arabanızda aradığınız tüm özellikleri düşünerek her zevke göre arabalarımızı barındırıyoruz. Sizlere konforu ve güveni sunuyoruz. Her daim hizmetinizdeyiz.

Araç Kiralamak Artık Daha Güvenli ve Kolay

Ulaşım, hayatın her alanında ihtiyaç duyulan bir eylemdir. Kişiler gerek özel hayatlarında gerekse iş yaşantılarında ulaşım için araçlara ihtiyaç duyarlar. Son yıllarda araç kiralama sektörü bu ulaşım ihtiyacını karşılamak için yükselen bir ivme göstermektedir. Çünkü bakıldığı zaman araç satın almak yerine araç kiralamanın tercih edilmesinin çok fazla avantajları söz konusudur. Kişiler İzmir araç kiralama alanındaki ihtiyaçlarında güvenilir ve müşteri odaklı firma tercih etmelidirler. Bu sayede daha avantajlı olan kiralama işlemlerini güvenle ve en kaliteli hizmetle sağlamış olurlar.

Günlük, haftalık ya da süresiz olarak kiralama Mümkün

Kiralama hizmeti sunan firmalar, müşterilerine isterlerse günlük isterlerse daha uzun süreli kiralama işlemleri sunmaktadır. İş yaşantılarında çok daha avantajlı bir durum bu noktada oluşmaya başlamıştır. İzmir oto kiralama alanında ihtiyaç duyulan süreye göre araç kiralaması yapılır. Bu sayede ihtiyaç dışında olan masraflara ve diğer ortaya çıkabilecek sorunlara gebe kalınmış olmaz. Haftanın belli günlerinde araç kullanımı yapan kişiler ekonomik anlamda avantajlı bir duruma geçmiş olurlar. İhtiyaç dâhilinde araç kullanırlar. Devamında aracın bakımı, masrafı ve ortaya çıkabilecek problemlerinin maliyeti İzmir rent a car şirketlerine ait olacaktır. Bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf demektir. Sürekli araç kullanımına ihtiyaç duyulan durumlarda ise İzmir araç kiralama başka bir alternatif ile müşteri odaklı çalışmasını yansıtmaktadır. Uzun süreli araç kiralama avantajlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yine araç bakımları firmaya ait olmaktadır. Bu zamandan kazanım sağlar. Aynı zamanda araç bakımdayken sunulan yedek araç sayesinde işler aksamaz. Bu artıya araç satın alındığında ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle gerek kısa dönemde gerekse uzun zaman zarflarında, en iyi hizmetle avantajlı bir duruma ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kiralık Araçlarda Kaza Sonrası İşleyiş Nasıl Oluyor

Kişiler araç kiralama işlemlerinde ortaya çıkan vergi, kasko veya buna benzer işlemlerle uğraşmazlar. İzmir rent a car hizmeti sunan birçok firma bu işlemleri üstlenmektedir. Bu sayede araç kiralama yapan kişiler zamanlarını bu işler için harcamazlar. Bürokratik işlemlerle, uzun sıralar bekleyerek ya da uzun zamanlar harcayarak stres olmazlar. Aynı zamanda diğer bir artı da istenmeyen kaza durumlarında yaşanmaktadır. Öncelikli olarak araç sahibi olunmadığı için bir zarardan konuşmak gerekmez. Eğer araç sahibi olunsaydı, sahip olunan araç zarar etmiş olacaktı. Bu da araç sahiplerinin canını sıkan bir durum olacaktı. Kaza durumlarında ya da hırsızlık olaylarında üzüntü yaşamadan çözümlere ulaşılmaktadır. Hatta böyle anlarda yedek araç sayesinde, ulaşım için gerekli olan araç ihtiyacı kesintiye uğramamaktadır. Normal şartlarda kişilerin üzüleceği, mağdur olacağı durumlar araç kiralama işleminde sıradan bir şekilde atlatılmaktadır. Bu açıdan bakıldığında İzmir oto kiralama alanında yapılan hizmetin avantajları ön plana çıkmaktadır.

Araç Kiralama Hizmetini Alırken Doğru Seçim Önemli

Büyük paralar bir defada ve en başında ödenmeden ulaşım ihtiyacının giderildiği araç kiralama için güvenilir firma seçimi çok önemlidir. Bakım, onarım, kasko, sigorta, vergi, lastik ve daha uzayıp giden listelerin olmadığı araç kiralama işleminin avantajlarına sahip olmak artık çok kolaydır. Güvenilir ve işinde uzman bir firmadan araç kiralamak için Shiftotokiralama.com sitesi ziyaret edilebilir. Müşteri odaklı çalışma prensibi ve uygun fiyat politikasına sahip yapısı ile tüm araç kiralama ihtiyaçlarında en güvenli adres olarak dikkat çekiyor. Bu konuda destek almak için siteyi ziyaret edebilir ve çeşitli marka ve modellere ait araçlar hakkında ve işleyiş hakkında iletişime geçerek de detayları öğrenebilirsiniz.

Ekonomik Araç Kiralamak İsteyenlere Özel Seçenekler

Shift oto kiralama firması kurumsal hizmet sunduğundan dolayı tüm araç modellerinde ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Kiralamak istediğiniz aracın günlük tutarı ekonomik olarak karşınıza çıkar. Ödeme seçenekleri konusunda da kolaylık sağlayan firma bunu çeşitli kampanya ve avantajlar ile de desteklemektedir. İzmir araç kiralama sektörü içerisinde en uygun fiyat anlayışını sunan firma kalitesi ile İzmir’de en çok tercih edilen rent a car firmaları arasında yer almaktadır. Shift oto kiralama firmamızın sunduğu her bütçeye uygun ekonomik fiyatları İzmir araç kiralama fiyatları bölümünden inceleyebilirsiniz.

Tatilde Araç Kiralayarak Araçsız Kalmayın

Tatil dönemlerinde hem zamandan hem de maddi açıdan kar etmek istiyor iseniz mutlaka araç kiralayın. Çünkü tatil bölgesinde gezintiye çıkmak yeni yerler görmek için ulaşım gereklidir. Bu ulaşımı da araç kiralayarak giderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerin doğal güzelliklerini, turistik yerlerini bu sayede hızlı ve güvenilir bir şekilde görebilirsiniz.

Shift oto kiralama hizmet ağı olarak Bornova araç kiralama desteğini sunarak yararlanmanızı sağlamaktadır. Kurumsal çerçevede verilen hizmetler garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Ehliyetiniz ile araç kiraladıktan sonra karşılaştığınız tüm sorunları bildirebilirsiniz. Araçlarımızda kasko bulunmaktadır. Güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka yolu ile yapabilirsiniz. Araç kiraladıktan sonra araç ile kaza yaptığınızda bu durumu hemen kurumsal müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. Anında gerekli destek size verilecektir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile sektör içerisinde yer alan şirket size en iyi hizmeti sunmak için daime geliştirici yöntemler belirlemektedir. Bunun için güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş olup tüm personeli ile sizin yanınızda yer almaktadır. İstediğiniz modeli kiralamanıza yardımcı olan Shift oto kiralama lüks araba kiralama ihtiyacı olanlara da gerekli desteği sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı anlayış içerisinde gerekli destek sunulmaktadır.

Kiralık Araç Bakımı ve Temizliği

Tüm araçlar temiz ve bakımlı olarak kiralanmaktadır. Bünyesinde bulunan araçlar son model olmakla beraber, lüks model sınıfına ait araç çeşitleri de bulunmaktadır. İstediğiniz aracı istediğiniz gün sayısınca kiralayabilir ve kullanabilirsiniz. Her araçta klima yer almaktadır. Otomatik veya manuel olarak kendi tarzınıza uygun vitesli aracı kiralayarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bölge olarak İzmir Bornova Rent A Car hizmetini sunan firma hizmet ağını sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

İzmir Araç Kiralama Faydaları

Shift oto olarak sunduğumuz İzmir araç kiralama hizmeti sizin istediğiniz anda istediğiniz yerde olmanıza olanak tanır. Böylece geziniz toplu taşımaya mecbur kalmazsınız. Eğlencenin başladığı saatlerde toplu taşıma olmaz taksiler ise çok yüksek ücretler talep eder araç kiralama daha ekonomik seyahat yapmanıza olanak tanır. 4 kişilik bir araç sizler için ideal tatili sunacaktır. Ayrıca bir vasıtaya gerek duymazsınız ve rahat ve konforlu seyahat imkanı bulursunuz.

Türkiye sahip olduğu geniş coğrafya ile bölgenin en büyük ülkeleri arasında yer alıyor. Üzerinde kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan birçok büyük imparatorluğun yükselip tarihe karışmasının izlerini hala üzerinde taşıyor. Özellikle kadim çağlardan bu yana yerleşim yeri olarak cazibe merkezi olmayı başarmış İzmir coğrafyanın en özel merkezlerinden biri. Oldukça büyük bir yüz ölçümüne sahip olan şehir ülkemizde metre kareye düşen en yoğun tarihi eseri ve turistik alanı üzerinde barındırıyor.

Hali hazırda şehrin sonradan ortaya çıkan manzaralarını izlemek için gece ve gündüz birçok farklı alana gitmeniz gerekiyor. Bu yönü ile bakıldığında her ne kadar toplu taşıma ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olsa da bazı önemli noktalara toplu taşıma söz konusu olmamakta. Ayrıca gideceğiniz yerin gece ya da gündüz sunmuş olduğu farklı eğlenceler gösteriler toplu taşımanın saatlerinin sizlere uygun olmaması ile sonuçlanabiliyor. İzmir seyahati düşünüyorsanız mutlaka rent a car İzmir hizmetlerine göz atmanız sizler için hem konfor hemde zamandan tasarruf edip büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

İzmir’de Araç Kiralamak İçin Sahip Olmanız Gerekenler

Araç kiralama sizlere oldukça faydalı ve rahat seyahat olanağı sunacak fakat araç kiralama İzmir de de ülkemizin diğer şehirlerinde olduğu gibi bazı belgelere sahip olmanızı gerektiriyor. Araç kiralama hizmet almak isteyen bireylerin öncelikli olarak bilmesi gerekenlere göz attığımızda ilk olarak 18 yaşından büyük olma zorunluluğu karşımıza çıkıyor. Ayrıca her ne kadar ehliyete başvuru yaşı 18 olsa da araç kiralamak isteyen bireylerin minimum 23 yaşında olması ve araç sürücü ehliyetini aldığı yılın 3 yıl öncesine dayanıyor olması gerekli kriterlerden bir başkası. Son dönemde değişen yasalar gereği sürücü ehliyetine sahip olmak isteyen bireyler 3 yıl stajyer sürücü dönemini tamamlamak zorunda. Bu durumda 23 yaşından büyük olsanız dahi araç kiralamak için stajyer döneminin sona ermesi gerekiyor. Ayrıca ekonomik ve ultra lüks araçların ya da VİB araçların kiralanmasında ise farklı bir prosedür gerekiyor. 28 Yaşından büyük ve stajyer sürücü dönemi sona eren bireyler bu araçları kiralayabiliyor. daha detaylı bilgi  wiçin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Oto Kiralama

İzmir’in Bornova semtinden Oto Kiralama hizmeti alarak turizmin ve iş seyahatlerinin ekonomik çözümler oluşturabilirsiniz, yaz ve kış mevsimlerini ayırt etmeksizin  türistlerin tercihi olan izmirimiz Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerden birisi haline gelmiştir.

Yurt içinde yapılacak olan seminer ve benzeri organizasyonlar için, ve mevcut potansiyelinden ötürü  şehrimiz tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise İzmir’in hem tatil şehri olması hem de turistlik açıdan gelişmiş olmasıdır.

Her mevsimde kalabalık olabilen İzmir’in en yoğun olduğu dönemler ise özellikle yaz aylarıdır. İzmir, birçok etkinliğe ev sahipliği yapan, gerek yazlık plajları gerek eğlence mekanları ile turistlere kapısını açan tarihi bir şehirdir. Şehirde yapılan konserler, yarışmalar, seminerler, fuar gibi etkinlikler de bu kalabalığı artmasında etkendir. Bu kadar kalabalık bir şehirde doğal olarak ulaşım zorlukları yaşanacaktır. Özel aracınız yoksa merak ettiğiniz alanları gezmek zor olacaktır bunun için çok az kişi belediye otobüsü veya metro gibi tercihlere yönelmektedir. Örneğin izmir havaalanına indiniz. Şehir içinde sürekli toplu taşıma aracı kullanmak rahatlık açısından olumsuz etki yaratır. Rahat ve konforlu ulaşım imkânından faydalanmak adına özel araç kiralama ihtiyacı doğmaktadır.

İzmir oto kiralama firması

İzmir Oto Kiralama hizmeti sunan firmamız özel araç ihtiyacı duyan tüm müşterilerin gereksinimlerini en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Siz de bu şehirde ulaşım problemleri yaşamamak için İzmir araç kiralama firmamızın fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun seçeneklerimiz ile güvenilir olan aracı seçme özgürlüğü sunan araç kiralama firmamız, müşterilerine en iyi şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır. Büyük bir şehir her zaman kalabalıktır. İzmire geldiğinizde ihtiyaçlarınıza özel kullanabileceğiniz bir araba olmazsa olmazlardandır.

Hiçbir kısıtlama olmadan, dilediğiniz yere dilediğiniz saatte gitme özgürlüğü için, elinizin altında bir araba olması gerekmektedir. Eğer kendinize ve şirketinize ait bir arabanız yoksa bir yere gidebilmek için ya taksi kullanacaksınız ya da kalabalık ulaşım araçlarını. Bu özgürlüğü toplu taşıma araçları veya günün herhangi bir yerinde herhangi bir saatine aramak ve beklemek zorunda kalacağınız taksiler veremez. Örneğin bir haftalık tatil geçirmek için İzmir ’e geldiniz. Bu bir haftalık süre içerisinde tatilinizde taksiye vereceğiniz ücret ile çok rahat bir şekilde araba kiralayabilirsiniz.

İzmir rent a car olarak sizlere için sunduğumuz araba kiralama hizmetinden en uygun fiyatlara bornova şubemizden araba kiralayabilirsiniz. Herhangi bir sebeple İzmir’e gelmişseniz izmir adnan menderes havalimanından araç kiralama alabileceğiniz gibi bornova ofisimizden de hizmet alabilirsiniz, geldiğiniz zaman gezme ihtiyacı da duyabilirsiniz. Toplu taşıma aracını kullanırsanız ulaşmak istediğiniz yere zamanında yetişemeyebilirsiniz. İş için geldiğiniz bir şehirde gezmeye  ve kalacağınız yere hiçbir ulaşım kısıtlaması yaşamadan ulaşmak istemezmisiniz. İhtiyacınızı İzmir oto kiralama hizmetimizden yararlanarak giderebilirsiniz. Böylece araba kiralayarak boş zamanlarınızı yollarda zaman kaybı yaşamadan değerlendirebilirsiniz. İzmir’in güzelliklerini merak edip gezmek istiyorsunuz fakat aracınız yoksa toplu taşıma araçlarını kullanarak kalabalık ve uzun trafikte sıkışmak istemiyorsanız. En mantıklı çözür araç kiralama. Gece canınız sıkıldı İzmir Kordon’da yürümek istediniz Yada bornova küçükpark’ta bir kahve içmek istediniz fakat kaldığınız yer ile arasında mesafe var. Taksi aramak gibi zahmete katlandığınızda bu kişisel zevkinizin bir büyüsü ve heyecanı kalmayacaktır. Arkadaşlarınızla hafta sonu organizasyon yapıp farklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bunun için de rahatça kullanabileceğiniz özel bir araç hafta sonunun güzel geçmesi adına şarttır.

Sizlere sunduğumuz İzmir oto kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için irtibat numaralarımızdan veya sitemizim iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan her bütçeye uygun çok sayıda araç vardır. Bu arabalardan size en uygununu seçerek kiralama işlemini yapabilirsiniz. Ulaşım yalnızca bir zorunluluk değildir. Ayrıca kişisel sorumluluğunuzdur. İzmir’de nerede olursanız olun bir arabaya ihtiyaç duyacaksınızdır.

İzmire geldiğinizde birçok ilçesini gezip görmek isteyeceksiniz. Foça, Bornova, Bayraklı,  Urla gibi ilçeleri gezerken rahat bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Filo Kiralama

İzmir bornova merkezli şirketimiz, Filo kiralama ve araç kiralama konusunda kusursuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.  Günümüzün küresel ekonomilerinin tamamında öz sermayenin doğru biçimde değerlendirilmesi ve karlılık düzeyinin yükseltilmesi amaçlı öz sermaye avantajının kullanılması, tüm sektörler amaçlı mühim artan bir unsur haline gelmiştir.

İzmir Filo Kiralama ile Yüksek Karlılık

Dolayısı ile filo ve araç kiralayan firma sahipleri öz sermayesine başvurmak zorunda kalmadan ticari gereksinimlerini düşük bütçelerle karşılayabilir. Zaruri duruma iştirak eden trafik sigortası mevzu bahis yüzlerce araçtan meydana iştirak eden bir filo olduğunda firma bütçesinin önemli derecede sarsılmasına gerek meydana iştirak eden bir giderken, şirketin kiralayarak filo gereksinimini karşılaması uygun fiyatı açıdan yeniden göz ardı edilemeyecek bir avantajdır. Bugünün şartlarında hele ki ticaret hayatında çalışanlar aracılığıyla kullanılan araçların firma sahipleri aracılığıyla kasko yaptırılmaması düşünülemez duruma gelmiştir. İzmir Filo kiralama ve araç kiralamanın işletme sahibine sunduğu sayısız avantajdan bir öbür de, yüzlerce aracın kasko ve diğer maliyetinden kurtulmaktır. Tüm bunlar dışarısında yıllık motorlu taşıtlar vergisi benzeri mühim bir gider kalemi de filo ve araç kiralamayı seçim eden firma sahipleri amaçlı bir problem olmaktan çıkmaktadır.

Araç Kiralamada Ekonomik Çözümler

Yukarda bahsi geçen tüm uygun fiyatı avantajlar firma sahiplerinin günden güne filo ve araç kiralama hizmetlerine daha çok alaka göstermesine sebebiyet verirken, sağlanan avantajlar aslında bu civarı da değildir. Firma sahibinin giderlerinden kısarak ticari faaliyetlerini yürütmesine imkan imkanı sunan bu kiralama hizmetleri dolasıyla işletme sahibinin karlılık düzeyinin yükseliş göstermesi demektir. Fiyati azaldığı amaçlı piyasa bütününe göre daha düşük fiyatı verebilen firma sahibi, filo ve araç kiralayarak ticari hayatında daha çok rekabet gücü ve bunun da sonucunda daha çok müşteriye hizmet sunarak çok daha çok kar ele geçirme fırsatı yakalayabilir. Araç muayenesi amaçlı yatırılan harçlar, araçların periyodik bakım giderleri ve hatta 50-60 bin kilometrede bir değişmesi lazım iştirak eden lastikler dahi firma sahipleri amaçlı hem bir az hem bir de ileriye yönelik mühim giderlerdir. Kaldı ki, bir de öngörülemeyen giderler olarak bahsi geçen ve aniden ortaya çıkan problemlerin giderilmesi amaçlı harcanan ücret vardır.

İzmir de Filo ve araç kiralama hizmeti alan tüm işletme sahipleri bir değil, birden çok daha fazla ilginç konuda en uygun fiyatlı çözümü seçilmiş olur.

Bornova Oto Kiralama

İzmir’de keşfedilecek bir sürü tarihi alan sizleri bekliyor!. Eşsiz kordon manzarasına sahip mekânları, sıcak ve güler yüzlü esnafıyla birlikte İzmir’i gezmenin en kolay yolu bir araç kiralamak. Bornova oto kiralama işleminin ardından  kordon boyunu, çeşmeyi, karaburun ve urla gibi bir çok gezilecek yerleri keşfedebilirsiniz.

Bornova oto kiralama işlemi için firmamız güler yüzlü hizmetiyle sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinden dilediğiniz aracı seçip rezervasyon yapabilirsiniz veya dilerseniz iletişim bilgilerimiz, formumuzile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : Erzene Mahallesi 63 Sk. No:6/B Bornova / İZMİR
Telefon : +90 (232) 339 19 98
GSM : +90 (532) 440 29 11
Mail Adresimiz : info@shiftotokiralama.com

 

Bornova Rent A Car

Bornova da güvenilir, kaskolu arabaya mı ihtiyacınız var. Shift Oto Kiralama ekibi olarak keyifli bir rent a car deneyimi edinmeniz için tüm tecrübemizi kullanıyoruz.

Bornova Rent A Car içerisinde bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde İzmir’de uygun maliyetler, full kaskolu ve son modem araçları ile pozitif bir hizmet sizlere sunmaktayız. İzmir’de rent a car açısından vermiş olduğumuz bu hizmet ile kaliteli işler yapmaktayız. Gerek günü birlik gerekse haftalık ve aylık olarak kusursuz bir araç kiralama deneyimini yaşamanız sağlıyoruz.